Ezin a blog o podnikání, internetu a reklamě.

rightJsem podnikatel a mám vlastní webové stránky. Tak to už není nic nového a dalo by se říci, že podnikatel bez www stránek a internetu všeobecně, jako by nebyl.

Jsem podnikatel a můj web mi v podnikání pomáhá. Přináší mi zisky a neustálý přísun nových klientů. Moji zákazníci se na web rádi vrací a díky mým stránkám na Facebooku jsou se mnou neustále v kontaktu a díky jejich doporučení se moje podnikání neustále rozvíjí. A nebo ne?

Skutečně vaše podnikání díky internetu vzkvétá? Nebo jste jen otroky bezduchého brouzdání po www stránkách, sdílení a „lajkování“ na Facebooku?

Pro každého podnikatele by měl internet znamenat výzvu a možnost ještě více svůj podnikatelský záměr podpořit. S minimálním úsilým využít všechny jeho možnosti a získat maximum.

Na první pohled jednoduchá věc. Ne každému se to však podaří. Všechno má své zákonitosti a pravidla. Svět internetu již dávno není ten „divoký západ“, jakým byl kdysi před 15 lety.

Proto jsme založili tento blog! Abychom vám jednoduše a srozumitelně poradili, jak na internetu podnikat a jak být úspěšným podnikatelem, živnostníkem či firmou. Najdete zde informace o webu, internetových trendech, webdesignu, reklamě. Návody jak provozovat internetový obchod, jak najít a udržet si klienty, jak nedělat bynální chyby a porazit konkurenci. Dozvíte se něco z legislativi, něco z oblasti tvorby stránek, grafiky, moderních online technologií. Určitě využijete spoustu tipů, rad a návodů. Odkazů na zajímavé www stránky a jiných informací, které vám v podnikání pomůžou.

A nejen v podnikání….

Západ nebo východ slunce?

Share

2 Responses to Ezin a blog o podnikání, internetu a reklamě. RSS Comments (RSS)

  1. Jana Kaiserová napsal:

    I my se snažíme poradit podnikatelů jak efektivněji řídit firmu, a to nejen pomocí manažerského systému Twis,ale také blogu. Jehož cílem je přinášet objektivní a efektivní řešení a rady potřebné pro řízení firmy. Doufáme, že naše aktivity lidé ocení.

  2. SEO EXPERT napsal:

    Moc hezké stránky, líbí se mi jejich zpracování a souhlasím s tím, že internetový marketing, tedy hlavně SEO, je pro web to nejdůležitější

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


2 + 3 =